Kostkarka do lodu z wiaderkiem na lód 2w1 duże XXL

Kostkarka do lodu

Oceń produkt

Letnie upały zachęcają do picia dużej ilości zimnych napojów. Woda i sok z kostkami lodu i plasterkami cytrusów mogą ugasić pragnienie i delikatnie ostygnąć. Kostki lodu są przydatne w wielu aplikacjach. Trudno wyobrazić sobie kolorowe napoje lub klasyczną whisky bez lodu. To samo dotyczy mrożonej herbaty, kawy lub gazpacho. 

Czy warto zainwestować w kostkarkę do lodu?

Kostkarki do lodu to zdecydowany must have każdego lata i każdej imprezy. Pozwalają przygotować duże ilości kostek lodu i kruszonego lodu, co jest szczególnie przydatne w lecie. Wśród rodzin, które spożywają dużo zimnych napojów i napojów i gotują z lodem, kostkarka do lodu może okazać się niezbędnym urządzeniem. Zamrożenie odpowiedniej ilości lodu często jest bardzo czasochłonne. 

Najlepsza kostkarka do lodu połączy wysokiej jakości kunszt, wysoką wydajność i wysoką funkcjonalność. Niektóre urządzenia mogą przygotować porcję kostek lodu w kwadrans. Dobre modele nie są hałaśliwe i trudne do czyszczenia. Wprowadzenie takiego urządzenie do swojego domu, często pozwala zaoszczędzić masę czasu, który można przeznaczyć na rodzinne aktywności. 

Na co zwracać uwagę przy zakupie kostkarki?

Wydajność – jest to jedna z najważniejszych cech dobrego kostkarki do lodu. Istnieją urządzenia, które wytwarzają kilka kilogramów kostek lodu dziennie, i są urządzenia, które wytwarzają wielokrotność materiału. Wybierz ten parametr zgodnie ze swoimi wymaganiami. Czas potrzebny na przygotowanie pierwszej porcji lodów.

Im krótszy, tym lepiej. Pojemność zbiornika na wodę i ogólne wymiary urządzenia. Wydajność kostkarki do lodu i emitowany hałas. Im ciszej, tym lepiej. Wyższa wydajność jest zwykle związana z lepszą wydajnością urządzenia. Wyświetlacze, czujniki i dodatkowe funkcje. Większość modeli automatycznie wskazuje, że należy dodać wodę i przepełniony pojemnik na kostki. Wbudowane i wolnostojące kostki lodu to urządzenia, które działają przez wiele lat. Opierać się na dobrej jakości wykonania i sprawdzonej marce. 

Kostkarka to idealne rozwiązanie na domowe imprezy

Na spotkaniach rodzinnych z przyjaciółmi lub rodziną często można spotkać się z problemem braku kostek lodu. Używając zwykłych woreczków z lodem, przygotowanie tego rodzaju dodatku nie jest łatwe i konieczne jest, aby każdy mógł od razu uzyskać wystarczającą ilość, aby umieścić go w napoju.

Zajmie to trochę czasu, zanim wszystko zamarznie w tradycyjny sposób. Często dodatkowo trzeba się nagimnastykować by usunąć przygotowane kostki lodu z worków lub pojemników. U niektórych występuje również problem z dostępną przestrzenią w zamrażalniku, a ryzyko wycieku wody jest również duże.

W takim przypadku lód będzie darem niebios. W końcu jest to niezależne, niezależne i automatyczne urządzenie, którego głównym zadaniem jest jak najszybsze przygotowanie kostek lodu w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Oczywiście nie musimy czekać zbyt długo, aby z niego skorzystać. Obsługa jest również dość prosta i intuicyjna. 

Dodatkowy komfort

Jeśli chcemy się zrelaksować, możemy wydać dodatkowe pieniądze, ale także uzyskać duży komfort, trzymając szklankę whisky z lodem, mojito lub innym winem, napojem lub koktajlem, który wolimy. W czasie upałów mrożone napoje mogą złagodzić wiele bólu. To może być krótkotrwałe, ale nadal tak jest. 

Idealna kostkarka

Kostkarka 2w1 XXL z naszego sklepu doskonale spełni wszystkie powyższe oczekiwania. Niska cena dodatkowo zachęca do zakupu. Kostkarka składa się z dwóch warstw. Pierwsza warstwa zewnętrzna służy do zamrażania kostek, natomiast druga warstwa wewnętrzna służy do przechowywania kostek lodu.

Maszyna do kostek lodu jest bardzo łatwa w użyciu. Po prostu wlej wodę między warstwami, włóż wiadro do zamrażarki i poczekaj, aż kostki zamarzną. Kiedy kostki lodu będą gotowe, musisz ręcznie wyjąć kostkarkę z zamrażarki, aby kostki lodu wyskoczyły z formy. Kostkarka do lodu 2w1 wykonana jest z najwyższej jakości silikonu bez bisfenolu A (BPA). Zastosowany materiał powinien mieć kontakt z żywnością, całkowicie bezpieczny i nietoksyczny.