pomysł na prezent dla chłopaka

Pomysł na prezent dla chłopaka

Mnóstwo kobiet ma kłopot z doborem upominku dla własnej drugiej połówki na urodziny, imieniny, święta Bożego Narodzenia, Walentynki czy rocznicę. Doskonały upominek dla chłopaka to taki, jaki będzie połączony z jego zainteresowaniem. Panowie bardzo lubią upominki proste oraz potrzebne, z jakich będą mogli korzystać na co dzień. W związku z tym, zamiast maskotki czy oprawki na zdjęcia, należałoby postawić na prezent dla chłopaka przedstawiający jego pasje oraz pragnienia.

Garnitur szyty na miarę

Cóż może być bardziej eleganckiego od odpowiednio skrojonego oraz dostosowanego garnituru, w jakim mężczyzna poczuje się jak James Bond? Doskonale wykonany garnitur na miarę to nie jedynie odpowiedni wygląd, jednak także zaakcentowanie stylu mężczyzny. Jednorzędowa marynarka doda lekkości i będzie dobrze układać się chociażby podczas siedzenia.

Garnitur slim uwydatni sylwetkę i znacznie podkreśli klatkę piersiową. Więcej ciekawych faktów z krawieckiego globu stanie się jasne podczas realizacji upominku. Voucher na garnitur szyty na miarę będzie udanym upominkiem dla niego na specjalne uroczystości.

Etui na karty oraz dokumenty

Karta kredytowa, karta płatnicza, karta miejska, dowód osobisty – są sytuacje, jeśli potrzebujemy tychże ważnych rzeczy, natomiast nie chcemy czy nie możemy mieć przy sobie zajmującego dużo miejsca portfela. Etui na same karty sprawdza się wówczas doskonale.

Konsola do gier

Konsola do gier to wszechstronny upominek, z jakiego uraduje się większość mężczyzn. Niezależnie od tego, czy odbiorca upominku wciągnie się w długie przygodówki, zabawy wojskowe czy może atrakcyjne bijatyki, konsola umożliwi Twojemu chłopakowi (jak i Tobie) mnóstwo godzin rozrywki. To, jaką firmę konsoli wybierzesz, zależy od Twoich preferencji – upewnij się natomiast, iż jest na tyle ciekawa, iż bez kłopotu zakupisz najświeższe tytuły przeznaczone na konkretny typ.

Największą biblioteką gier może poszczycić się konsola PS4. Jeżeli Twój chłopak nie ma jeszcze żadnego przyrządu do grania, dobrym upominkiem pod choinkę będzie PlayStation. Jeżeli jednak odbiorca upominku jest już graczem, możesz po prostu dobrać nowocześniejszy typ jego dotychczasowej konsoli.

Karty pamięci

Nośników pamięci nigdy dosyć. Przydają się nie jedynie w plenerze, jednak również podczas wyjazdów, sesji w studio. Decydując się na kartę pamięci, należałoby dobrać typ odpowiedniej marki o większej zawartości. Jeżeli także chłopak-fotograf nagrywa filmy, należy poszukać kartę należącą do dużej jakości, dającą dużą szybkość zapisu.

Poświęć mu czas

Nie ma doskonalszego upominku aniżeli poświęcony czas. Facet na pewno doceni, jeśli wybierzecie się razem do kina, teatru. Natomiast jeśli jest miłośnikiem sportu – zabierz go na mecz jego ukochanej drużyny. Woli spędzać czas czynnie: spędźcie czas w parku linowym czy na squashu. Jest domatorem – załatw kanapowy wieczór filmowy, zagraj z nim w planszówki czy na konsoli.

Uwielbia odkrywać smaki – zarezerwuj stół w nowo otwartej restauracji czy zorganizujcie sobie wieczór kuchni świata, podczas którego przyrządzicie potrawy z wybranego regionu. Wszelkie dotychczasowe pomysły są stereotypowe: co powiesz na geocaching czy escape room? Nie ma doskonalszego upominku aniżeli twój czas.

Wyjątkowy upominek dla chłopaka

Ciekawy pomysł na upominek dla chłopaka sprawdzi się w każdej okoliczności – na walentynki, mikołajki, Dzień Chłopaka czy, coraz powszechniejszy, Dzień Mężczyzny. Ukochanemu można podarować kalendarz ze wspólnymi zdjęciami lub puzzle ze wieloma elementami także ze wspólnymi fotkami. Dobrym pomysłem na upominek dla chłopaka jest także stworzenie karykatury chłopaka czy wspólnej. Na rocznicę związku można zrobić również koszulkę z napisem powiedzonka, jakie luby wielokrotnie powtarza.

Zegarek

Chyba najbardziej niezapomniany upominek, mała szansa, by nie spodobał się facetowi. Zegarek to najbardziej popularna biżuteria dla mężczyzny. Jeden uwielbia sportowe, drugi klasyczne, jednak w owym wypadku możemy dobrze zindywidualizować nasz upominek. Możemy dobrać jeden spośród ogromnej oferty jaka jest dostępna na rynku.

Analogicznie w postaci ceny – praktycznie w tym wypadku przeszkadza nas jedynie zamożność portfela. W ostatnich latach funkcja zegarów zdecydowanie zmalała, ponieważ tak naprawdę godzinę sprawdzamy w telefonie. Nie mniej wzrosła ich wartość dodana. Zegary stały się popularnymi akcesoriami do wyglądu mężczyzny.

Golarka męska

Opracowana szczególnie dla panów, którym zawsze brakuje czasu. Jej kompaktowa stylistyka powoduje, iż golarka może towarzyszyć w pracy, podróży biznesowej, na wczasach, lub po prostu w weekend – mieści się do każdej kieszeni oraz jest doskonała do błyskawicznego golenia.