Prezent na 40 urodziny

Prezent na 40 urodziny

Oceń produkt

Magiczna czterdziestka

Każde okrągłe urodziny są okazją do refleksji nad swoim dotychczasowym życiem. Jednym z takich momentów są czterdzieste urodziny. Jest to czas, w którym większość osób jest już po szaleństwach młodości, założyła rodzinę i może realizować swoje pasje. Osoby, które skończyły 40 lat zaczynają zauważać upływający czas, więc jest to doskonały okres, aby zacząć dbać o siebie. Kobiety częściej odwiedzają kosmetyczki i kluby fitness, a mężczyźni zapisują się na siłownię. Warto takiej osobie sprezentować coś, co będzie jednocześnie praktyczne i niebanalne, aby mogła z radością wejść w nowy etap życia.

W trosce o urodę

Kobiety z pewnością ucieszą się z nowoczesnego gadżetu, dzięki któremu będą miały okazję w szybki i łatwy sposób zadbać o swoje wdzięki. W dzisiejszych czasach depilacja jest czymś oczywistym. Gładkie ciało jest atrakcyjne i w znacznym stopniu podnosi pewność siebie. Każdą 40-latkę ucieszy depilator laserowy LED. Jest to małe urządzenie, które pozwala na znaczne ograniczenie zbędnego owłosienia już po kilku seriach. Wyposażone jest w akumulator ładowany za pomocą kabla i może być stosowane na sucho. Można także polecić bardziej precyzyjny przyrząd, czyli depilator do brwi. Jego niewątpliwą zaletą jest możliwość używania go zarówno w domu, jak i w podróży czy samochodzie. Pozwala na precyzyjne usunięcie zbędnego owłosienia i nadanie brwiom kształtu dopasowanego do twarzy. 

Coś dla miłośników rowerowych wycieczek

Prezent na 40 urodziny powinien być dostosowany do zamiłowań i hobby obdarowywanej osoby. Dla tych osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez dawki ruchu, wskazane będą gadżety związane ze sportem, a w szczególności z niezwykle popularną jazdą na rowerze. Wiele osób lubi wiedzieć, ile kilometrów udało się im przejechać, więc tutaj sprawdzi się bezprzewodowy wodoodporny licznik rowerowy. Urządzenie to analizuje mnóstwo parametrów, takich jak czas, prędkość, dystans, jaki pokonało się w ciągu jednego treningu oraz dystans ogólny (dane można w każdej chwili zresetować).

Nie wymaga zastosowania żadnych kabli, a do tego jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. W czasie takich wędrówek przyda się także gruba torba rowerowa na bagażnik. Została ona zaprojektowana w ten sposób, aby nie wpływać na dynamikę jazdy i dopasowywać się do każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunków pogodowych. Poliestrowa powłoka zapewnia stabilną temperaturę wewnątrz, dzięki czemu schowane w środku pokarmy i napoje nie nagrzewają się.

Coś do wnętrza

Osoby po czterdziestym roku życia zwracają większą uwagę niż młodzi na swoje otoczenie. Przykładają większą wagę do wyglądu swojego domu i coraz bardziej doceniają wysoką jakość. Lubią też gadżety, które ułatwiają codzienne obowiązki, a przy tym wyglądają atrakcyjnie. Taki też jest stalowy młynek elektryczny do pieprzu i soli. Postawiony w kuchni będzie stanowił jej ozdobę.

Jego wydłużony, metaliczny kształt przyciąga wzrok. Nie wymaga użycia siły, wystarczy naciśnięcie guziczka, aby szybko został zmielony pieprz, sól, a także inne przyprawy w ziarnach. Jest to idealny prezent dla każdego miłośnika gotowania, a dla tych, którzy w kuchni zwracają uwagę nie tylko na smak potraw, ale również i na walory estetyczne, spełnieniem marzeń będzie temperówka do warzyw. Jest ona niezwykle łatwa w obsłudze, bowiem wystarczy w odpowiedni otwór włożyć warzywo i przekręcić. Można w ten sposób przygotować efektowne dania, takie jak marchewkowy makaron do rosołu, czy domowe chipsy ziemniaczane. 

W zdrowym ciele zdrowy duch

Prezent na 40 urodziny może być praktyczny i łączyć dbanie o zdrowie z pielęgnacją urody. Doskonałym pomysłem jest elektryczna szczoteczka do zębów. Taki gadżet jest obecnie bardzo modny, ponieważ pozwala zapewnić kompleksową higienę jamy ustnej. Czyści ona zęby dokładniej niż zwykła szczoteczka i jeszcze lepiej pomaga zapobiegać próchnicy. Z jej pomocą możliwe jest wykonywanie znacznie większej ilości ruchów niż przy użyciu tradycyjnej szczoteczki, co sprawia, że nie tylko czyści, ale również wybiela zęby i efektywnie usuwa z nich osad.

Taka szczoteczka to inwestycja w swoje zdrowie i piękny uśmiech. Dla miłośników intensywnego treningu doskonałym prezentem będzie skakanka z licznikiem. Jest to przyrząd niezwykle prosty, który wspomaga odchudzanie. Jej niewielkie rozmiary pozwalają na zabranie jej w każde miejsce, w którym akurat mamy ochotę na trening. Licznik wykonanych skoków znajduje się w rączce urządzenia, co pozwala na lepsze kontrolowanie swoich postępów.