Lampka nocna USB LED dla dziecka – Projektor gwiazd

Projektor gwiazd – gadżet do pokoju dziecka

Oceń produkt

Większość dzieci boi się ciemności. Nie chcą zostawać same w pokoju, gdy nadchodzi noc i czas już na sen. Zasypianie przy włączonym świetle jest dość kłopotliwe, ponieważ zaburza naturalny rytm dnia i nocy u dziecka oraz może skutkować permanentnym rozdrażnieniem oraz uczuciem zmęczenia. Rodzice chcący zaradzić lękom dziecka mogą jednak zdecydować się na inne rozwiązanie – projektor gwiazd. Ten rewolucyjny gadżet sprawi, że pociecha przestanie bać się ciemności, a codzienny rytuał kładzenia się do snu stanie się przyjemnością zarówno dla niej, jak i dla mamy czy taty.

Mała rzecz, a cieszy

Projektory gwiazdek pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno – jednak w niedługim czasie zdobyły swoich miłośników na całym świecie. Atrakcyjny design, funkcjonalność i prostota obsługi to tylko niektóre z cech, które przypadły do gustu użytkownikom tego gadżetu. Dodatkowo projektory gwiazd dostępne są w bardzo przystępnej cenie, dzięki czemu praktycznie każdy może pozwolić sobie zakup takiego przedmiotu.

Ciekawy gadżet w domu i podróży

Lampka nocna USB LED dla dziecka – projektor gwiazd zdecydowanie wyróżnia się wśród innych tego typu gadżetów. Dzięki wyświetlaniu na ścianach oraz suficie imitacji gwieździstego, nocnego nieba pozwala on wyciszyć się oraz uspokoić po dniu pełnym wrażeń. Zwłaszcza dzieci obserwujące taką iluminację szybko poczują się senne, a lęk przed ciemnością przestanie im towarzyszyć. Projektor można zasilać w dwojaki sposób – z sieci za pomocą kabla USB, dzięki czemu z powodzeniem zastąpi on tradycyjną nocną lampkę, lub też bateriami AAA. Druga możliwość sprawdzi się zwłaszcza w podróży – podczas wakacji poza domem, pod namiotem czy też w domku letniskowym, gdzie dostęp do kontaktów może być utrudniony.

Jeden produkt – wiele funkcji

Projektor gwiazd może działać w różnych trybach – m.in. emitować światło w dowolnie wybranym kolorze lub obracać się o 360 stopni, dzięki czemu obraz gwieździstego nieba widoczny na ścianach i suficie także będzie zmieniał swoje położenie. Dostępna jest również funkcja regulacji natężenia światła, dzięki czemu jasność można dostosować do indywidualnych preferencji i potrzeb. Łatwość obsługi lampki za pomocą jedynie kilku przycisków sprawia, że nawet małe dzieci poradzą sobie z jej włączaniem i wyłączaniem.

Atrakcyjna dekoracja dziecięcego pokoju

Projektor gwiazd jest doskonałym gadżetem do każdego dziecięcego pokoju. Doskonale sprawdzi się zarówno na nocnym stoliku przy łóżku malucha, jak i na parapecie lub regale. Co ciekawe, nie tylko najmłodszym taki element oświetlenia przypadnie do gustu – pasuje on również do wnętrza zagospodarowanego przez nastolatków. Atrakcyjny design sprawia, że lampka pasuje do każdego wnętrza – wspaniale będzie prezentować się zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Jest to też świetny pomysł na prezent urodzinowy lub z okazji dnia dziecka.

Świąteczna atmosfera z projektorem gwiazdek

Wśród wielu projektorów dostępnych na rynku można wyróżnić także gadżety o innym kształcie i nieco odmiennej funkcjonalności, za to również znajdujące zastosowanie jako oświetlenie pokoju dziecięcego lub ozdoba pomieszczenia nastolatka. Lampka nocna z efektami nieba z powodzeniem zastąpi elementy świątecznych dekoracji, którymi ozdabiamy dom na Boże Narodzenie. Delikatne światło zmieniające barwę w sposób rotacyjny ciekawie rozświetli salon i wprowadzi magiczną atmosferę. Efekty znikających gwiazd i pojawiania się nowych konstelacji wprowadzają pewną dynamikę do tradycyjnej projekcji. Niska cena i wysoka jakość wykonania sprawiają, że jest to idealny pomysł na prezent zarówno dla małych dzieci, jak i starszej młodzieży lub dorosłych.

Projektor w nowej odsłonie – kula disco

Jeszcze innym rodzajem projektora jest dyskotekowa kula LED, dzięki której każda domowa impreza zyska niepowtarzalny klimat i klubową atmosferę. Ten gadżet w połączeniu z najnowszymi hitami tanecznymi zapewni wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia na długi czas. Dzięki możliwości zamontowania kuli na ścianie lub suficie i jej obsługi za pomocą pilota z powodzeniem można używać jej także podczas profesjonalnych imprez – osiemnastek lub zabaw karnawałowych. Czujnik ruchu sprawia, że światło zmienia się w rytm muzyki, a wytrzymała konstrukcja zapewni solidność na lata.