Szczotka prostująca do prostowania włosów z LCD

Szczotka prostująca włosy- dlaczego jej potrzebujesz?

Szczotki prostujące włosy pojawiły się w sklepach nieco później niż wszystkim znane prostownice, ale już zdążyły podbić rynek i zyskać sporą rzeszę wiernych fanek. Są łatwe w obsłudze, komfortowe, skuteczne i bezpieczne. Jak działa szczotka elektryczna, jakie są jej zalety oraz jak jej używać? Tego wszystkiego dowiesz się czytając poniższy artykuł.


Co to jest szczotka prostująca włosy?

Wyobraź sobie szczotkę, która rozczesując włosy sprawi, że staną się one proste, gładkie i lśniące. To właśnie zadanie szczotki prostującej. Wygląda ona niemal jak zwykła szczotka do włosów, ale różni się pewnymi cechami. Szczotka prostująca włosy ma zasilanie elektryczne, jest wyposażona w wyświetlacz LCD informujący o aktualnym stanie nagrzania, zwykle posiada trzy przyciski: włączający, zwiększający i zmniejszający temperaturę.

Ząbki takich szczotek są również inne niż szczotek tradycyjnych. Umieszczone na krawędzi wykonane są z plastiku i odpowiadają za początkowe rozczesanie. Znajdująca się w części środkowej ceramiczna płytka z ząbkami o gumowym zakończeniu odpowiada za prostowanie włosów i nadanie im gładkości. Dzięki równomiernemu rozprowadzeniu ciepła użycie szczotki jest wyjątkowo wygodne i skuteczne. Dodatkowa funkcja jonizacji sprawia, że włosy się nie elektryzują i łatwo się układają.Jak używać szczotki prostującej włosy?

Wystarczy podłączyć wtyczkę do gniazdka, nacisnąć przycisk zasilania i ustawić odpowiednią dla nas temperaturę. W międzyczasie warto rozdzielić włosy na poszczególne pasma pasm. Gdy tylko szczotka osiągnie wybraną temperaturę, po prostu przeciągnij ją przez włosy od nasady po końce i obserwuj jej niesamowite działanie. Szczotki elektryczne są bardzo wygodne w użytkowaniu. Dodatkową zaletą wysokiej jakości szczotek jest zabezpieczenie powodujące automatyczne wyłączenie urządzenia po godzinie, dzięki czemu nawet zapominalskie panie mogą korzystać z nich bez obaw.

Zalety szczotki prostującej włosy

Urządzenie posiada wiele zalet i jest znacznie korzystniejsze niż prostownice. Szczotki prostujące włosy są niezwykle praktyczne i skuteczne. Opływowy kształt pozwala na komfortowe użytkowanie, a specjalna powłoka ząbków chroni włosy przed bezpośrednim działaniem wysokiej temperatury (co niestety ma miejsce w przypadku prostownicy). Dzięki temu włosy nie ulegają niszczeniu, przesuszeniu, pozostają za to zdrowe i pełne blasku.

Podczas korzystania ze szczotki nie ma możliwości poparzenia się, co również daje jej przewagę nad prostownicą. Po użyciu szczotki elektrycznej, włosy są proste, gładkie, lśniące i co niezwykle ważne – wyglądają naturalnie. Szczotki nadają się do różnego rodzaju włosów, zarówno cienkich jak i grubszych, falowanych i kręconych. Użycie szczotki prostującej to oszczędność czasu – jednocześnie rozczesujemy i prostujemy włosy. Dzięki szczotce prostującej zapomnisz o niesfornych, puszących się kosmykach i uzyskasz naturalnie proste i piękne włosy.

Znakomita na co dzień i od święta

Szczotka prostująca włosy daje kobietom mnóstwo korzyści. Przekonaj się, że codzienna stylizacja włosów nie musi wiązać się z udręką i szukaniem rozwiązania na ujarzmienie niesfornych pasm. Elektryczna szczotka zawsze przyjdzie Ci z pomocą, niezależnie od tego, czy chcesz rano przed wyjściem do pracy ułożyć swoje włosy, czy czeka Cię wielkie wyjście i marzysz o fantastycznym wyglądzie.

Urządzenie to sprawdzi się zawsze i wszędzie i może stać się Twoją tajną bronią. Jeśli zawsze marzyłaś o gładkich pasmach i z zazdrością spoglądałaś na koleżanki o prostych włosach, szczotka prostująca włosy jest idealna dla Ciebie. Możesz zabrać ją również w podróż lub delegację. Jest wielkością zbliżona do zwykłych szczotek, dzięki czemu bez problemu zapakujesz ją do podróżnej torby lub walizki. Za sprawą szczotki prostującej włosy zawsze będziesz wyglądać wspaniale, a to doda Ci pewności siebie i zapewni dobry humor.Jaką szczotkę prostującą wybrać?

Włosy są wizytówką każdej kobiety. Z tego powodu powinnyśmy o nie odpowiednio zadbać i pilnować, aby nie wymykały nam się spod kontroli. Jeżeli puszące się, falujące włosy spędzają Ci sen z powiek, szczotka prostująca będzie idealnym rozwiązaniem. Warto kupić urządzenie, które da nam gwarancję prostych włosów, bezpieczeństwo i satysfakcję z użytkowania. Z tego względu dobrze jest wybrać szczotkę prostującą włosy z czytelnym wyświetlaczem LCD, opcją jonizującą zapobiegającą elektryzowaniu się włosów, funkcją automatycznego wyłączania, regulacją temperatury dostosowaną do różnego rodzaju włosów oraz wykonaną z materiału odpornego na wysoką temperaturę.

Oceń produkt