Waga jubilerska

Waga jubilerska

Oceń produkt
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Poszukujesz idealnej wagi jubilerskiej, która pomoże Ci precyzyjnie określić wagę produktów sypkich, płynnych czy stałych? Waga elektroniczna, którą znajdziesz w ofercie naszego sklepu, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów!

Zalety wagi jubilerskiej

Waga jubilerska to jedna z najbardziej precyzyjnych wag, jakie dostępne są na rynku. Dzięki niej jesteśmy w stanie zważyć wszystko w zakresie 0-200g. To niezwykle dokładne urządzenie pozwala odmierzyć ścisłe dawki produktów — przydaje się to zarówno w życiu codziennym, jak i podczas wykonywania pracy.

Kompaktowa forma wagi jubilerskiej dostępna w naszym sklepie sprawdzi się w wielu różnych warunkach. Produkt można swobodnie przechowywać, składać oraz rozkładać bez względu na okoliczności. Metalowe etui, w którym zawarta jest waga, skutecznie chroni przed urazami mechanicznymi, takimi jak wgniecenia i upadki. Duże, wygodne przyciski zapewniają wygodę użytkowania wszystkim tym, którzy chcą uzyskać skrupulatne pomiary.

Do czego służy waga precyzyjna?

Wiele dostępnych w sprzedaży wag nie potrafi sprostać wymaganiom użytkowników. Pomimo imponujących specyfikacji, ich pomiary nie są dokładne — co w przypadku bardziej skomplikowanych przepisów czy preparatów jest bardzo ważnym czynnikiem, mogącym zaważyć na całej recepturze.

Waga jubilerska, którą mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie, jest produktem najwyższej jakości. Wyjątkowo czuły panel pomiarowy sprawia, że wymiary podawane przez urządzenie są bardzo precyzyjne. Taka dokładność znacząco ułatwia codzienne życie i wykonywanie prozaicznych czynności — np. w podczas przygotowywania posiłków.

Zastosowanie w domu 

Prezentowana w naszym sklepie waga jubilerska przypadnie do gustu zarówno miłośnikom zdrowych potraw, sportowcom spożywającym odżywki czy adeptom domowych kulinariów. Precyzyjne pomiary wagi pozwolą przygotować potrawy według dokładnej receptury, bez ryzyka dodania wybranego składnika w zbyt dużej lub zbyt małej ilości.

Waga jubilerska dokładnie zmierzy zarówno produkty sypkie, płynne jak i stałe — zaprogramowana została tak, aby w dowolnym momencie wytarować pomiar i tym samym usunąć ciężar samego opakowania. Produkty można ważyć w przedziale temperaturowym 10-30°C.

Waga jubilerska w przemyśle

Pierwotnie wagi jubilerskie powstały z myślą o jubilerach i tajnikach ich pracy. Te skrupulatne urządzenia znacząco ułatwiają pracę rzemieślników — tworzenie biżuterii wymaga bardzo precyzyjnych dawek kruszców, takich jak złoto, srebro czy platyna. Próby danego materiału wykonywane są według ściśle określonych zasad, przy których waga jubilerska jest niezbędnym akcesorium.

Tak delikatne procesy, jak m.in. złocenie zapewne nie mogłyby się odbyć, gdyby nie obecność wagi precyzyjnej. To profesjonalne urządzenie można spotkać nie tylko w zakładzie jubilerskim — posługują się nim także aptekarze specjalizujący się w wykonywaniu lekarstw na zamówienie. W takim zawodzie precyzja i dokładne pomiary są szczególnie istotne. Od ilości danego składnika aktywnego zależy nie tylko działanie specyfiku, ale także i zdrowie pacjenta.

Doskonały pomysł na prezent

Urządzenia pokroju wagi precyzyjnej mają szerokie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Aparat, który znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu świetnie zda egzamin jako praktyczny prezent — waga jubilerska z pewnością ucieszy każdego, kto poszukuje wysokiej jakości sprzętu. Próżno szukać miejsca, gdzie waga precyzyjna nie ma zastosowania. Dzięki niej odmierzymy potrzebną ilość przypraw, dawkę nawozu do kwiatów lub ilość syropu na kaszel.

Co zawiera zestaw?

Waga precyzyjna dostępna na naszej stronie internetowej jest od razu gotowa do użycia. W zestawie znajdują się dwie baterie AAA, które zasilają cały mechanizm. Oryginalne opakowanie chroni fabrycznie nową wagę przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi w trakcie transportu. 

Waga jubilerska w skrócie:

Urządzenie wyposażone jest w wysokiej klasy wyświetlacz LCD podświetlany na niebiesko, pięć dużych przycisków funkcyjnych oraz solidne, metalowe opakowanie. Waga została zaprogramowana pod kątem zliczania ilości sztuk, tak aby ułatwić wszystkie zachodzące w systemie operacje.

Posiada również funkcję automatycznego zerowania wagi przy włączeniu, wskaźnik słabej baterii oraz funkcję automatycznego wyłączenia po ok. 30s od korzystania. Wymiary urządzenia: 11cm x 13cm